Kaç Rulo Duvar Kağıdı Sipariş Edeceğim?

Ruloları hesaplamak için her duvar kağıdının ürün sayfasını ziyaret edin. Hesap makinesi, her duvar kağıdı için uyan deseni dikkate alacaktır. Kağıt yapmak istediğiniz duvarın uzunluğunu ve yüksekliğini girin ve ardından hesap makinesi ihtiyacınız olan rulo sayısını hesaplar.

Bir duvar kağıdı rulosu ne kadar büyük bir alanı kaplar?

Bu birkaç faktöre bağlıdır. Ofset desen eşleşmesine sahip bir duvar kağıdı seçtiyseniz, normalde birkaç ekstra ruloya ihtiyacınız olacaktır. Aynı zamanda, dekore ettiğiniz odadaki kapı ve pencere sayısına da bağlıdır. Çözmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız – sadece isteyin.

Ofset desen eşleşmesi nedir?

Genellikle, desende büyük bir değişiklik varsa veya duvar kağıdında büyük bir desen varsa, bir ofset eşleşmesi kullanmanız gerekecektir. Bu, birinci ve üçüncü duvar kağıdı şeritlerinin aynı şekilde kesildiği, ikinci şeridin ise dördüncü gibi kesildiği anlamına gelir. Kullanmak istediğiniz duvar kağıdının ofset desenine sahip olup olmadığından emin değilseniz, web sitesinde duvar kağıtlarımız için veri bölümüne göz atmak kolaydır. Bazı duvar kağıtlarının geniş bir deseni vardır ve bu eşleştirmeyi zorlaştırabilir. Tüm kalıbı görebilmeniz için birkaç ruloyu açmanızı öneririz. Bu, kağıt yazmaya başladığınızda çok daha kolay hale getirir.

Düz desen eşleşmesi nedir?

Oldukça basit, bu, desenin duvar kağıdı şeridinin genişliği boyunca tekrar ettiği anlamına gelir. Bu, tüm deseni görselleştirmeyi çok daha kolay hale getirir, böylece duvar kağıdı kaplama işi genellikle düz bir desen eşleşmesi ile daha hızlı ilerler.
Kullanmak istediğiniz duvar kağıdının düz bir desen eşleşmesine sahip olup olmadığından emin değilseniz, web sitesindeki bu desen için veri bölümünü kontrol etmek kolaydır.

Lütfen!..

Duvar kağıdı hesaplayıcımız, ihtiyacınız olan yaklaşık duvar kağıdı rulosu sayısını hesaplar. Model tekrarına bağlı olarak, farklı desenler daha fazla veya daha az rulo gerektirecektir.

Hesaplayıcı, kapı veya pencerelere izin vermez. Sandberg Wallpaper, bu hesaplamalardan kaynaklanan duvar kağıdı rulolarının sayısındaki fazlalık veya eksiklikten sorumlu değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir